Rozvoz až k Vám domů

Volejte na Mob.  +420 605 324 679.


ROZVOZ

Dobroty z Mono café rozvážíme po okolí. K vám domů, do firmy, na úřad nebo přímo na místo vaší oslavy. Po dohodě přivezeme vaší objednávku kamkoliv si budete přát.

CO ROZVÁŽÍME

Z naší běžné nabídky rozvážíme veškeré dezerty, mono dezerty, dorty, chlebíčky, bagel a další pochutiny.  Objednat si můžete také narozeninové a svatební dorty na míru. Rozvážíme však pouze celé výrobky.  V případě mono dezertů je minimální odběr 10 ks.

KAM ROZVÁŽÍME?

Rozvážíme na adresy v Třinci a přilehlých oblastech. Dovoz do jiných měst a obcí (Jablunkov a okolní vesnice, Český Těšín a okolní vesnice) je možný dle individuální domluvy. 

OBJEDNÁVKY

Objednávejte min. 2 dny předem. Objednávky přijímáme do 18 hodiny. Volejte na Mob. +420 605 324 679 nebo objednávejte přes formulář, email. Jakmile objednávku potvrdíme, domluvíme se na doručení. 

KDY ROZVAŽÍME

Rozvoz probíhá v pracovní dny od 14 do 16 hodin. Víkendy a státní svátky dle domluvy.

CENA ROZVOZU

Při objednání jednoho dortu nebo dezertu je cena 50 Kč. Při objednávce dvou a více dortů získáte DOVOZ ZDARMA. Cena rozvozu mimo Třinec a okolí je vždy stanovena individuálně. 


Nabídka dezertů a dortů

Tyto ceny platí pouze při objednání předem - minimálně 2 pracovní dny.


Mono dezerty - 55 Kč/ks

Originální dezert podávaný na brownies, plněný smetanovou nebo čokoládovou náplní a ovocem. Povrch dezertu zdobí glazura a dekorace.

Objednávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné informace a my se vám ozveme co nejdříve.

Veškeré objednávky na dorty, dezerty a mono dezerty řešíme individuálně dle požadavků klienta. Do zprávy uveďte podrobné informace.